Kilo Aldırıcı Mama

Kilo Aldırıcı Mama
A+
A-

Bebeğinizin kilosunun yeterli seviyede olmadığını düşünüyorsanız özel olarak üretilen destekleyici mamalar bebeğiniz için idealdir. Bazı anneler bebeklerinin yeterli kiloda olmadıklarını düşünüyorlar, kilo almaları için kilo aldırıcı mama araştırması yapan anneler için güzel bir yazı hazırladık. Bu yazıda sizlere kilo aldırıcı mama satan markaların en iyi ürünlerini derleyeceğiz.

SMA 1

Sma 1
SMA 1

En iyi kilo aldırıcı mama tarifleri arasında bulunan SMA, en iyi kalitede  ve güvenli bir beslenme avantajı sunmaktadır. Bebeklerinizin günlük ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak özelliklere sahiptir. Anne sütüne en yakın özelliği taşıdıkları için sütü yetersiz olan annelere ideal bir kullanım sunar.

Evolvia Nutripro

Evolvia nutripro
Evolvia Nutripro

Omega-3 demir ve vitamin açısından oldukça destekli olan bu ürünü Evolvia markası üretmektedir. Bebeğiniz için kullandığınızda kısa sürede kilo aldırıcı pozitif etkisini görebileceksiniz.

Humana 1

Humana 1
Humana 1

Kilo aldırıcı mama listemizde bir diğer sırada Humana -1 bulunuyor. İçeriğinde bulunan özel vitaminler sayesinde zayıf bebekler için ideal mamalardan biridir. Tüm destekleyici içeriği ile birlikte kolay kullanım gibi avantajları ile birlikte ön plana çıkan önemli bebek mamalarından yalnızca biridir.

Aptamil 1

Aptamil 1
Aptamil 1

Kilo aldırıcı mama listemizde bir diğer sırada ünlü bir marka olan Aptamil markası bulunuyor. Aptamil, farklı yaş aralığına sahip olan bebeklerin kullanımı için uygun bir mamadır. Bitkisel yağlara ek olarak laktoz içermesi ile birlikte anne sütüne yaklaşan bir kilo alımı desteğini sağlamaktadır.

Hero Baby Sütlü Elmalı Tahıllı

Hero baby sutlu elmali tahilli
Hero Baby Sütlü Elmalı Tahıllı

Bebeklerin damak tadına uygun son derece beğenebileceği güzel bir mama bulmak zor. Ancak Hero Baby, kilo alımını sağlamak amacıyla üretmiş olduğu elmalı sütlü tahıllı ürününde başarı sağlamanız oldukça kolay. İnternet üzerinde bu mama ile ilgili pek çok pozitif yorum bulmanız da mümkün.

Hipp

Hipp
Hipp

En çok tercih edilen markalardan biri olan Hipp mamalar organik yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Zayıf bebekler hangi mamayı kullanmalı hakkında tüm soru işaretlerini kafanızdan silebileceğiniz bu mama tüm besin ihtiyacını karşılayabilecek niteliklere sahiptir. Başarılı kullanımı ile birlikte kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar almanız mümkün olacaktır.

Golden Goat 2

Golden goat 2
Golden Goat 2

Keçi sütü içeriğiyle zayıf olan bebeklerinizin kısa sürede kilo almasını sağlayabilirsiniz. Avrupa’da en çok tercih edilen markalardan biridir. Kaliteli ve her zaman günlük öğünler için kullanılabilecek bir mamadır.

SMA-2

Sma 2
SMA-2

SMA marka mamaların 2 numaralı ürünü olarak satışa sunulan özelliğiyle kilo alımına ciddi derecede destek olmaktadır. Çoğu annelerin ilk tercihlerinden biri olarak sıklıkla kullanılır. Zayıf bebeklere hangi mama kilo aldırabilir diye soruyorsanız SMA-2 cevabını rahatlıkla verebiliriz.

Humana 2

Omega-3 açısından ve yağ asitleri açısından oldukça zengin olan bu mama kilo alımına doğrudan etki etmektedir. Özel kilo aldırıcı mama kategorisinde değerlendirilmesi ile de farklar yaratmaktadır. Kilo alamayan bebeğiniz için bu mamayı mutlaka denemelisiniz.

Hipp Sütlü Yoğurtlu Mama

Hipp sutlu yogurtlu mama
Hipp Sütlü Yoğurtlu Mama

Kilo alırken aynı zamanda protein açısından da maksimum verim almak istiyorsanız mutlaka bu mamayı denemelisiniz. Bebeklere özel olarak hazırlanan bu mamayı hemen her yerde bulmak mümkündür.

Hero Baby Organik Tahıllı

Hero baby organik tahilli
Hero Baby Organik Tahıllı

Zayıf bebeğime hangi mamayı vereyim diye soruyorsanız değerlendirebileceğiniz bir marka daha var. Hero baby markasının geliştirmiş olduğu bu ürün organik tahıllı ürünü ile doğal desteğin sağlanabilmesi oldukça mümkün gözükmektedir.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi önemsiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x