Kilo Aldırıcı Karışımlar

Kilo almak isteyen kişiler çeşitli karışımlara ve içeceklere yönelmektedir. Bunun için Latte içeceği içerisinde bolca şeker ve krema bulundurduğu için kilo aldırır. Bunun gibi karışımları gün içerisinde tüketerek kilo alabilirsiniz.

Kilo Aldırıcı Karışımlar
A+
A-

Kilo almak isteyen kişiler çeşitli karışımlara ve içeceklere yönelmektedir. Bunun için Latte içeceği içerisinde bolca şeker ve krema bulundurduğu için kilo aldırır.  Bunun gibi karışımları gün içerisinde tüketerek kilo alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kilo almak isterseniz süt ve çikolata ile hazırlanan kilo aldırıcı karışımlar kilo almanızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle bunun gibi besinleri hazırlamak hızlı bir şekilde kilo almanızı sağlar. Kilo almak için kendi evinizde çeşitli karışımlar elde ederek kilo alabilmeniz mümkündür. Bunun için evinizde protein smoothie’leri yaparak güzel bir karışım elde edebilirsiniz. Bunun için kilo aldırıcı birçok yiyecekten yardım alabilirsiniz. Kuruyemişler, fındıklar, cevizler ve meyvelerden yardım alarak karışım elde edebilirsiniz. Bunun yanında gün içinde tükettiğiniz meyve miktarı kilo almanızda önemli rol oynamaktadır.

Hangi Karışımlar Kilo Aldırır?

Günümüzde spor yapan ve bununla uğraşan kişiler genellikle kilo alımı için muz meyvesini tercih ederler. Muz doğal bir besleyicidir. Muzu gün içerisinde fazla tüketmek kilo almanızı kolaylaştırır. Ayrıca muz ile kür hazırlayarak daha hızlı kilo alabilirsiniz. Bir smoothie hazırlayarak içerisine bal, ceviz ve hurma koyarsanız kilo almanız daha da kolaylaşacaktır.

Bir başka karışım ise kahve ve çikolatadır. Kahve ile çikolatayı bir araya getirerek kilo alabilirsiniz. Kendinize çikolatalı kahve yaparak kilo almayı daha hızlandırabilirsiniz. Ayrıca kahve soğuk ve sıcak içilebildiğinden içerisine krema koyarak etkisini daha fazla arttırabilirsiniz. Bunun dışında krema, çikolata ve kahve tek başına kilo aldırıcı besinlerdir. Bu besinleri daha farklı besinler ile karıştırarak güzel bir kilo aldırıcı karışım elde edebilirsiniz.

İştahınızın Açılmasını Sağlayan Karışım Tarifleri

Hızlı bir şekilde kilo almak istiyorsanız ve bazı tariflere ihtiyacınız varsa bu karışımları elde ederek kilo almanız mümkündür. Öncelikle bu karışımı elde etmek için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bunlar;

 • 2 Adet Muz
 • Süt 1,5 Bardak
 • Bir tane yumurta beyazı
 • Bir tatlı kaşığı fıstık ezmesi
 • 2 tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi

Bu malzemeler sayesinde kilo aldırıcı karışım elde edebilirsiniz. Bu malzemeleri elde ederek bir blender yardımı ile karıştırmanız gerekmektedir. Bu karışımı elde ettikten sonra isterseniz sabah kahvaltıdan önce veya uyumadan 1 saat önce tüketebilirsiniz. Hem sabah hem gece tüketmeniz de bir sakınca yoktur. Ayrıca bu karışım ile birlikte bazı fiziksel aktiviteleri yapmanız gerekmektedir. Gün içerisinde 30 dakika yürüyüş yapmanız haftada 5 kilo almanızı sağlar. Bu karışımı düzenli uygulamazsanız etkisini daha az görmeniz mümkündür.

Kilo aldıran bir başka tarif için ise bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bunlar;

 • Yarım bardak polen
 • Yarım bardak ceviz tozu
 • Yarım bardak fındık tozu
 • Yarım bardak yer fıstığı tozu
 • Yarım bardak kara üzüm

Bu malzemeler sayesinde kilo almanız mümkündür. Bu malzemeleri bal ve pekmezle karıştırarak kilo aldırıcı karışım elde edebilirsiniz. Bu karışımı yemeklerden önce yemelisiniz. Ayrıca uyumadan 1 saat önce yerseniz kilo almanız kolaylaşacaktır.

Vanilyalı meyveli shake tarifi için bazı malzemeler gerekmektedir. Bunlar;

 • 1 Fincan karışık meyve
 • Buz
 • Proteinli doğal yoğurt
 • 1 kaşık vanilyalı peynir altı suyu

Bu malzemeleri karıştırarak gün içerisinde yemekten önce tüketebilirsiniz. Bu karışım 400 ile 600 kalori arasında değişmektedir.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
4
0
Düşüncelerinizi önemsiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x