Kilo Aldırıcı Tozlar Nelerdir?

Kilo Aldırıcı Tozlar Nelerdir?
A+
A-

Zayıf insanların en büyük derdi kilo almakta zorlanmalarıdır. Kilolu insanların zayıflamak istemeleri gibi zayıf insanların kilo almak için özel programları bulunmaktadır. Kilo almak için motivasyon, spor, yüksek kalorili yiyecekler tüketmek, gerekli testler yapmak gibi birçok yöntem deneyen insanlar, çareyi bir de kilo aldırıcı tozlarda denemek istiyor. Peki hangi kilo aldırıcı tozlar sizin yeterince kilo almanızı sağlar?

Kilo Aldırıcı Tozlar Nelerdir?

Kilo aldirici tozlar nelerdir
Kilo aldırıcı tozlar nelerdir

Kilo aldırıcı tozlar veya diğer adıyla gainer, sizin kilo almanızda önemli bir rol oynayan yüksek kalorili ürünlerdir. Birçok çeşidi bulunan bu ürünler, zayıf olanların derdine derman olmaktadır. İçerisinde protein ve karbonhidrat gibi birçok besin bulunur. Eğer kilo almak istiyorsanız bu konuda size “Kilo aldırıcı tozlar nelerdir?” konusundan bahsedeceğiz.

Kilo Aldırıcı Tozlar Nelerdir? Fiyatı Ne Kadardır?

Kilo aldirici tozlar nelerdir fiyati ne kadardir
Kilo aldırıcı tozlar nelerdir? Fiyatı ne kadardır?

Kilo almak için birçok kilo aldırıcı toz bulunmaktadır. Birazdan kilo aldırıcı tozları açıklayacağız. Bunları marketlerde veya alışveriş mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Kilo aldırıcı tozların 5 kilosu 200-250 lira civarında bir fiyat etiketine sahiptir.

Kilo Aldırıcı Tozların Avantajları

Kilo aldirici tozlarin avantajlari
Kilo aldırıcı tozların avantajları
  • İlk olarak kilo almanızda büyük bir fayda sağlar.
  • Hızlı bir şekilde hazırlanır ve rahat bir şekilde tüketilir.
  • Gün içinde daha enerjik olmanızı sağlar.
  • Eğer düzenli bir şekilde antrenman yaparak kullanırsanız vücudunuz gelişmektedir.
  • Vücut kaslarınız daha hızlı gelişir.

Kilo Aldırıcı Tozlar Nasıl Kullanılır?

Kilo aldirici tozlar nasil kullanilir
Kilo aldırıcı tozlar nasıl kullanılır?

Kilo aldırıcı tozların genel olarak su yerine süt ile tüketilmesi tercih edilir. Çünkü süt ile tüketmek, kilo alımınızda daha önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca her gün sadece kilo aldırıcı tozlar yiyip diğer öğünleri kesmemelisiniz. Çünkü bu iş sadece kilo aldırıcı tozlar ile olmaz. Sizin de normal bir şekilde yemek yiyip, spor yapıp kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Peki kilo aldırıcı tozlar nelerdir?

Hardline Progainer

Hardline Progainer, kilo almanızda yardımcı olan bir kilo aldırıcı tozdur. Yüksek oranda karbonhidrat içeren 5 kiloluk bir üründe 37.8 gram protein, 7 gram glutamin, 7 gram BCAA, 2.5 gram kreatin, 1 gram taurin mevcuttur. Kilo almak isteyenler için ideal olan bu ürünün 5 kiloluk fiyatı 240 ile 270 lira arasında bir fiyat etiketine sahiptir.

Supplementler Gainer

Kilo aldırıcı toz olan Supplementler Gainer’in 3 kiloluk paketinde %15 oranında protein, %78 oranında karbonhidrat, %8 oranında şeker vardır. İçerisinde 3 gram yağ, 135 gram karbonhidrat, 26 gram protein, çeşitli vitaminler, 440 mg kreatin, 140 mg tuz bulunan kilo aldırıcı tozun 3 kilogramlık fiyatı 139 ₺’den satılmaktadır.

Big Joy Big Mass

Eğer daha düşük ağırlığa sahip daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız Big Joy Big Mass, 1.2 kiloluk ürününü 79 ₺’den satmaktadır. Bu ürünün içerisinde 19 gram protein, 1 gram yağ, 77 gram karbonhidrat, 390 mg tuz bulunmaktadır. Bunların dışında çinko, kafein, B6 vitamini, arginin gibi birçok besinde eklenmiştir.

Nutrich Mass Gainer

Kilo aldırıcı tozlar arasına giren bir diğer ürün ise Nutrich Mass Gainer, 6 kiloluk fiyatı ile genel olarak 189 ₺’den satılmaktadır. Yüksek karbonhidrat oranına sahip bu ürünün içerisinde protein, şeker, kreatin, tuz, yağ, çeşitli vitaminler, fosfor gibi birçok besin kaynağı bulunmaktadır.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi önemsiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x